Shinobi Hotel School - 1.Kapitola

28. března 2010 v 0:59 | Ryan

Shinobi Hotel School - 1.Kapitola

Škola končí, ale ne úplně.

Všichni to známe a všichni to víme, konec školního roku a po práci ani běda. Přesně tak se cítila celá třída z Univerzitní školy z města Toshogu, když nemohla najít práci.
Ve třídě:
"Tik tak" jedna minuta za druhou běžela do konce školního roku.
"Hele ta učitelka zase bulí." Ozval se znuděný hlas z poslední lavice. "Hoj, hoj, stejnak to zase budeš prožívat jako vždycky Suitsu a po kom jedeš teďka? Po Yami-chan?" Zeptal se zvídavě hlas ze sousední lavice. "Na rozdíl od tebe Moyako po ní nejedu, teďka se mi líbí ta Ea- nebo Er, hmmm"
"Myslíš Endarii?"
"Jo přesně! To je úplná kočka! Budeme spolu jako kráska a zvíře! Haf-vrr"
Řekl divoce Suitsu a začal se vyptávat Moyaka na další otázky, ale nebyli jediní, co se o tom bavili.
O pět lavicí dozadu:

"No není ten Moyako úžasný? Jen se podívej, jak se směje." Ozval se milý hlásek z rohu místnosti.
"Ani ne, je z něho skoro šampón, za to kluci z tohohle časáku jsou o něco lepší. Jen se podívej jaký je mezi nimi rozdíl, tenhle je svalnatější, krásnější a hrozně hezky určitě líbá, ne jako ten tvůj Kanischi."
"Ale, ale Yuuki, na rozdíl od tohohle kluka je docela fajn, sice mění často účes, ale z tohohle kluka je už skoro zarostlý kořen"
Připojila se do konverzace Yami a trochu se zasmála, tomu jak se Yuuki zatvářila. To Aiko šla vidět vděčnost na obličeji nebo by se zase musela porvat.
"No, ale holky já ani nevím, co mu mám říct, prostě jsem s ním neměla nikdy dlouhou konverzaci." Řekla ustrašeně Aiko.
"Hm, to už neřešme a kdo se líbí tobě Misori? Ať to není nějaký stejný hezoun, kterého si vybrala Aiko" Ohlásila Yuuki s velkým hněvem na Yami.
"Mě se nelíbí zatím nikdo a chci mít vztah někdy později
a Aiko ty po něm, tak moc toužíš? Zeptala Misori zvídavě. Yuuki pomalu odešla od jedné praštěně zasnělé holky a radši si šla poslechnout nudný proslov učitelky.
"Ta Yuuki je ale zatvrdlá, nemyslíš Moyako?"Pomlouval Suitsu u okna společně s Moyakem. "Co to zase děláš Moyako?"
"A-ale nic." Pověděl nevinně Moyako. "Ukaž mi to." Vykřikl Suitsu a vytrhl mu IPhone z ruky a nevěřil svým očím. "No, Moyako Kanischi! Jsi se zase zbláznil? Však víš, že nemůžeš jít na brigádu!" Suitsu mu okamžitě vytrhl
IPhone z ruky a vyhodil ho z okna. Suitsu se začal nudit a šel si sednout, mezitím se Yumi prohánělo hlavou...
/ "To není normální, Suitsu tu dělá jako by byl chůva a Yuuki se chová taky nějak podivně. Hmm, nejradši bych jim vpálila, ale tak na veřejnosti? Hmm, musím najít nějakého normálního člověka když nepočítám Moyaka a Misori. Ehm." Povdychla si"
o čem asi tak přemýšlí Misori?"\ Yami, pak přemýšlela, co asi dělá Misori, když si za ní zrovna přisedl nějaký pěkný kluk.
Misori to uviděla a hned si začala říkat: "Uf, Yami má, ale štěstí ihned si za ní sedne její idol a na mě se sotva podívá, hmm to napíšu do své knihy!" Dořekla si Misori a šli jí vidět jiskry v očích, když si za ní přisedla Yuuki. "Žárlíš?"..... "Ne vůbec,
vždyť jsem ti říkala, že chci ještě nějakou dobu počkat, protože já, já miluju vaření! Ano, těstové rolky, špagetky, prostě vše! " Dořekla vyjásněně
Misori a zasmála, ale i přesto i povzdychla.
"Ale, ale slyšela jsem, že se pár klukům líbíš." Řekla Yuuki a s úsměvem na tváří a odešle chystat program na závěrečný večírek.
Mezitím:
"Hoj Endy, nechtěla by si jít semnou na ten závěrečný večírek, neboť si z této třídy nejvíc přitažlivá!?" Zeptal se zdvořile mladík s černými vlasy.
"Hi, t-tak kdy a k-kde si dáma sraz?" Řekla škytavě Endy, protože vůbec nečekala, že jí někdo pozve. "Hmm, v osm hodin přijedu pro tebe k domu." řekl a odešel.
A najednou:
"GONG! GONG!" Začala učitelka mlátit do gongu a stěžovala si, že ji nikdo neposlouchal, když si vyrývala city! A pak řekla: "Milá třído, opět se neuvidíme celé 2.měsíce. Naposledy dnes večer, více informací vám sdělí
Yuuki." Dořekla a Yuuki předstoupila ped tabuli a začala hlasitě mluvit, až tak, že i Aiko už slyšela a to je co říct.
"Večírek se bude konat dnes od 20:30 v penzionu Hama-Mizu, platí každý sám za sebe, jídlo je zajištěno a díky rodině Ayumu, můžete v penzionu i přespat!
To je to nejdůležitější." Po zprávě od Yuuki, začal být velký potlesk Yami, ale ona měla z toho špatný pocit. "A vemte si slušný oděv! Teďka uvidím, jak jste se naučili společenské tance." Sotva to dořekla učitelka se šťastnýma očima, tak celá třída najednou ztuhla.
"Ale když tak naléháte, tak škola vám nabízí dnes ve škole v 16:00, jednohodinový kurz...zde se můžete zapsat."
Sdělila jim paní učitelka a pro některé ze studentů to bylo vysvobozením.
Po zapsání skoro celé třídy se ozvalo zvonění a všichni rychlostí blesku vypadli ze třídy, až na Yami, Yuuki a Suitsa.
"Hej co je ti Yami?" Zeptala se nevině Yuuki.
"Nic! Až na to, že jsi mě zase ponížila před celou třídou." Řekla naštvaně Ayumu. "Já? Já jsem chtěla jenom, aby všichni věděli, co tvoje rodina pro nás udělala." Řekla lítostně Yuuki, ale Yami se naštvala a začala na ní řvát.: "Ale já nechci další chválu s pocitem, že každý den před školou na mě budou čekat čtvrťáci, ať jim dám do baru, už nikdy to nechci zažít, tak si zkus sama žít v takovém luxusu!" Když Ayumu dořvala se slzami v očích, tak utekla ze třídy. Yuuki se za ní rozběhla, ale učitelka jí zastavila. "Nech jí, musí si to všechno v hlavě ještě dost promyslet." Řekla mile učitelka, ale jak viděla, že se Suitsu dívá na její poprsí a přitom slintá, neměla obdoby, přiběhla k němu a začala ho fackovat: "To není SUGOI!
Není SUGOI!"
Po škole:
"Endy, počkej!" volal na ní z dálky Moyako, ale nevšiml si taky, že vedle ní je Aiko, když už tam konečně přiběhl, Aiko zrudla víc, než letní kamélie. "Jé, ahoj Moyako, jak se máš?" ptala se zvídavě Endaria. "Ale jo, jde to a počkat. Kdo je ta nenápadná kamarádka za tebou?" vyzvídal mladík. "Aaa, to je Aiko Yamamura, je dost stydlivá a ješ-." Sotva to Endy dořekla, hned jí Aiko tahala za rukáv. "Jo aha, málem bych zapomněla. Moyako, Aiko se chce zeptat, jestli by si s ní nešel na ples."
"No já nevím, chtěl jsem pozvat prvně tebe, neboť jsi moje nejlepší kamarádka." Říkal poklesle mladík. "Máš smůlu, už mě pozval někdo jiný." Dořekla. "Ou! No, tak dobře, vyzvednu tě, ehm, dneska večer 20:10 u parku." Chlapec se už chystal odejít, když tu najednou: "Počkej! Dojeď ke mně dnes ve 17:00! Bydlím vedle pekárny "Zelený kvítek" jasný?" řekla zběsile Aiko. "Dobře."
KONEC   Part.1.
Příště: Prošlapané boty a pokoj č.7. Nevstupovat!
 


Komentáře

1 *Aiko Yamamura* *Aiko Yamamura* | 28. března 2010 v 1:09 | Reagovat

skvelii diiilek :D:D som zvedava naco som ta volala nakonci poviedky o tolko hodin skor ku mne :D:D uvidime co si vymyslel :D a jinak tam boli dost dobre zadeli :D:D... proste fajn :D:D jo a urcite sa mi lubi podla 1. dielu postava Suitsa nema chybu :D

2 *Aiko Yamamura* *Aiko Yamamura* | 28. března 2010 v 1:09 | Reagovat

uz tesim na dalsi dieeel :D:D

3 endaria tvoje SB:) endaria tvoje SB:) | Web | 28. března 2010 v 1:12 | Reagovat

juuuj perrfektný diel,už sa teším na vzťah zo Suitsuom XD :-D  :-D  :-D  :-D

4 Yami-chan Yami-chan | Web | 28. března 2010 v 1:14 | Reagovat

Wow! Další díl... To bylo škaredě useknuté pro zvědavou osůbku jako jsem já xD..

Kdy bude další díl? (moc otázek, vím, vím.. jsem hrozná -.-")

No a ostatní věci jsem napsala na icq xD

5 Aki-chan Aki-chan | Web | 28. března 2010 v 1:16 | Reagovat

tak to je drsnej díl XDDD už se těším na další ;)

6 YuukiWatashiWaBoss-u! YuukiWatashiWaBoss-u! | Web | 28. března 2010 v 9:50 | Reagovat

Plostě uužaaa!?
Moooc se mi to líbilo!Chciii pokrááčkooo!? xD Ach jooo já jsem zas něco udělala špatně že Yami? xD

7 Yami-chan Yami-chan | Web | 28. března 2010 v 9:53 | Reagovat

[6]:Ani nevím o čem mluvíš.. co jsi udělala špatně? :D

8 YuukiWatashiWaBoss-u! YuukiWatashiWaBoss-u! | Web | 28. března 2010 v 13:30 | Reagovat

[7]: to že jsem ztrapnila Yami xD

9 YuukiWatashiWaBoss-u! YuukiWatashiWaBoss-u! | Web | 28. března 2010 v 13:30 | Reagovat

[8]: to že jsem tě strapnila Yami xD

10 Misori Votage Misori Votage | Web | 29. března 2010 v 14:54 | Reagovat

Perfektní :D:D se těším na další dííleček :D

11 AlysonHnj AlysonHnj | E-mail | Web | 25. října 2017 v 10:39 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama