Shinobi Camp School - 5.Kapitola

30. března 2010 v 6:31 | Ryan
Shinobi Camp School - 5.Kapitola

Shinobi Camp School
Po zvonění:
Miyoko běžela ze třídy jako urvaná ze řetězu, ale nevšimla si školníka,který stál na schodech...tak to ubrzdila, ale s nešikovností, že přepadla přes zábradlím a rovnou Narutovi do náruče, Miyoko se bez váhání začala červenat..."N-naruto-kun" řekla stydlivě a rozběhlase pryč..."Počkej!"Volal na ní z dálky...ale nebylo mu to co platné, neboť Miyoko utekla tak ryhle co jí nohy stačily...¨

"Hmm je njaká divná, ale krásná dattebayoo" Pomyslel si zasněně Naruto a pomalu šel domů...Miyoko si po cestě pořád dokola říkala: "Nesmím se zamilovat, nesmím se zamilovat" a držela nad sebou dva překřížené prsty a k tomu ještě měla zavřené oči...když šla jen tak po cestě ihned narazila do prvního člověka což bylo předvídatelné..."G-gomen"říkala nevině Miyoko..."A-ale to nevadí"odpověděl milý hlásek..."A-aha to jsi ty Shasiro, UF...je to těžké, myslíš že to zvládnem?"

"Určitě, ale přemýšlím jak to říct....."Zvolala povzbudivě Shasira "P-prej i Sango..."
"Ona? Vždyť nic neřekla..."Ptala se nechápajícně Shasira "No já ví, že zním jako drbna-"Sotva to dořekla viděla za Shasiřiinem uchem, jak tam běží a přitom volá, když jí najednou zazvoní telefon s Narutovým číslem...Okamžitě zareagovala popadla Shasiru a okamžitě utekla pryč..."Co tu dělá?"Pošeptávala si Miyoko..."Coasi hledá tě..."
"Ale proč by mě hledal...jedině když..."Naříkala si Miyoko a zrychlila..."Hej zastav, co se stalo?"
"Vysvětlím ti to později..."Dořekla a utekla do svého domu...

Mezitím:
"Odešla sotva jsme jí zahlédli, to je super, nemyslíš Midori? Midori!?"
"Jo jo jasně Giro půjdu s tebou na rámen"řekla Midori otráveně..."Vnimáš mě Mi-do-ri?"Dořekla Gira a začala jí mávat před obličejem rukou..."Co-kdo-kde?"řekla udiveně Midori, když tu Gira zahlédla Sango jak používá hypnózu..."He-eh nazdárek holky, jakpak se máte?"ptala se nevině Sango "Jak asi když si mi tu zhypnotizovala kámošků!"Řvala na ní Gira, tak hlasitě, že už k nim přiběhla aj Suisei "Hele jste v pohodě? Nehráblo ti nějak Giro?"
"Noo mě určitě to se zeptej paní chytré umělkyně..."řekla naštvaně Gira a mířila pohledem na Sango "Jee, tebe jsem si ani nevšimla, ahoj Sango!"řekla s úsměvemna tváři, když tu za ní přiběhla, celá zadýchaná Miharu..."T-to na mě nemůžeš příště počkat? Já běžím jako blbá kilák a ty na mě nečekáš..."řekla uraženě Miharu což si zatím Suisei pomyslele /"už mě začíná docela štvát, ale kdybych jí jednu flákla kdo ví jestly to nebonzla Gaarovi a to bych měla velký mínus, ale jaktože jí políbil, když mě třídě říkal úplněněco jinýho...hmm"\ "Hej Suisei vraťme se tématu"Navrhla Gira..."UF Giro, neřeš to byla to jenom sázka" Řekla celá už naplněná toho hádkování Midori, a Gira začala: "Jaká sázka?"
"Já ti to povím, Sango začala s novou technikou na ten Camp, protože jak jí znáš, tak si hodně veří, ale pak zjistila, že tam nemůže jít jak víš, neboť se stěhuje, tak se zeptala jestli se s ní nevsadím, že mě s tou technikou dostane do tří dnů...a tys mě dostala, takže tu máš přívěšek..." Midori to sotva dořekla utrhla si z krku řetízek, který dostala od Itachiho k narozeninám a podala ho Sango, která ho s radostí přijala...Gira se pak cítila trapně a radši odešla..."Tak a hojte holky já se jidu učit ty zítřejší zkoušky "Řekla a začala odcházet, když na ní zavolala Suisei: "Počkej jdu s tebou stejnak bydlím poblíž..."dořekla a společně odešli..."Hmmm když už odešli tak já jidu taky, jdeš semnou Sango?"Zeptala se prozíravě Midori..."No jasně! Už jidu! "

Sotva co odešli přiběhla zadýchaná Tajína s příjmacím dotazníkem... "Kruci už zdrhli, proč já blbá jsem kecala se Sakurou, to je pech" Povzdychla si, neboť ten člověk, který měl každý rok u sebe dotazníky byl nejpověřenějším člověkem ze školy... jestliže někomu nedá dotazník, tak všechna vina jide na něho, tento přesný problém měla Tajína, nervózně si okusávali nechty na prstou a strachovala se když se podívala na dotazníky a viděla kolik jich zbýva... "Suisei, Midori, Moyako, Izumi a Suitsu" pošeptávala si a začala pobýhat po celém parku jako urvané ze řetězu... Nejprve běžela k Midori... "Takže Midori bydlí směrem doprava, doleva, 300m rovně a pak zahnu doprava a zase rovně..." řekla si a už se cítila sklesle... "Midoriiiiii!" zařvala přes celou ulici když k ní shlížel dav... což zatím Tajínu někdo zaklepal na rameno...
"Hele Tajíno já jsem tady..." ozval se milý hlas z Midorinin úst a vedle ní stále udivená Sango... "He-he, t-tady máš Midori dotazník a já už m-musím tak-" nedořekla...
"Ale já na žádný zkoušky nejdu Tajíno, já se také stěhuji jinam, právě nám došel dopis od otce, že se máme s matkou přestěhovat do Suny, přesně tohle mi napsala moje matka přes iPod, takže zejtra na zkoušky nepříjdu, řekni to všem díky a sbohem!" Dořekla Midori a Tajína s vykulenýma očima stála u ní... což se Midori a Sango obrátili k ní zády a odešli, Tajína na tož že měla dost práce, lenošila po parku... kde také potkala Suitsa s Moyakem, kteří si říkali něco o holkách, Tajína to nemohla strpět a šla odposlouchávat... "Hele Moyako mám další NUDA-Fotky holek a z naší třídy už mám i tu poslední do kolekce" pošuškával mu Suitsu "Ty se nikdy nepolepšíš, kolikrát ti mám říkat, že žádnou holku nechci!"
Řekl naštvaně Moyako... "Tak řekni koho máš novýho, alespoň to vyřídím Narutovi"
"Hmm neodolatelnou nahou krásku ve sprše přesně po škole v 15:31..."pozpěvoval zasněně Suitsu a Tajína sama nevěřila svým uším... "V-ve sprše v-v 15:30?"
"Je to TAJÍNA!" Zařval přes celý park Suitsu a Tajína vyletěla s keře a dala mu pěstí přímo do hlavy "BAKANAAA!" Zařvala k tomu... a Moyako se jen díval jak se na Suitsovi tváři vytváří monokly... po bolesti, kterou prožil Suitsu i přes to se nevzdal svých fotek... Tajína neměla na vybranou a musele je odkoupit... "Za 20jenů jednu fotku?"
"Ano mé obchody jsou drahé, ale kvalitní" řekl chlubivě a začal se naparovat, Tajína si zebrala fotky a začala odcházet... "Hele máš 3 fotky a já jsem dostal jenom 20jenů...!"Rozzuřeně zvolal Suitsu... "To je tvoje vina, že jsi tak tupý, konzerváči!" S výsměškem na tváři dořekla a pomalu odcházela... "Stejnak ty tvoje za nic nestojí" Pošeptal si Suitsu "Cože? Prosím? Řekni to ještě jednou!"
"Že ty tvoje PRSA za nic nestojí!" Začal se smát...mezitím Tajína k němu přiběhla a vrazila mu do krku drápy ze své poloproměny na vlka... "Ty krávo! Co to děláš? "
"Jen si hraju, je přece hezké když si děti hrajou ne?" Dořekla to a vrazila ho do zátilku loktem, pak už se nehýbal, tvrdě spal... Tajína se chystala odejít...
"Hele Tajíno nemáš pro mě náhodou ten dotazník? Ale i pro Suisei a polopostíženého člověka, který se skácí podemnou?" řekl chytře Moyako... "Jo jasně! Tady máš svůj, toto dej tomu pod tebou i s úrokem a nechceš to vzít Suisei? Když to máš po cestě?" Ptala se Tajína... "Klidně"dořekl s úsměvem na tváři a vzal papír, který mu podala Tajína... "Tak já se běžím učit! Ohayoo!" Běžela a volala s dálky... "Ohayoo, UF to ho zase musím ošetřit? No co mi zbývá..."unaveně řekl a přisedl si k Suitsovi... "Hmm.."
/Tajína má sice silné drápy, ale to by nevysvětlovalo, jak mu mohla ještě vysát krev, jediný způsob je prstníma žílama, ale za tak krátkou dobu? To není možné, no rozhodně se s ní musím utkat\ myslel Moyako a přitom se díval, jak se hojí rány... "A je to! Hmm nechám ho tady...probudí se tak za 3hodiny to bude...jenom 23:00..." dořekl si a odešel pomalu k sobě domů...
"UF, kde ta Suisei jenom je! Když jí člověk potřebuje tak nikde není,OU! život je pes, proč já já já jenom já Tajína si taky někde může zajít, ups zase mluvím sám se sebou, musím si koupit další antidepresiva. A hele tam je Suisei" S uplým ksichtem řekl Moyako "Suisei" Řval na ní s úchylným ksichtem a běžel za ní. Suisei se tvářila příšerně... "Co mu zase je? Jedna pěst neuškodí...Tak pojď!" Dořekla a odpálila ho pěstí, kdo ví kam a vzduchem k ní něco letělo. "A heleme se to je dotazník, UPS on si zapomněl dát antidepresiva, tak proto, no co už to už..." dořekla ujetě Suisei a kráčela domů, když viděla smutnou Shasiru na lavičce... "Hele, Ahoj Shasiro, copak?" Zeptela se vesele... "M-moji rodiče jsou.........mrtvý! Mrtvý! MRTVÝ!" Zakřičela Shasira a v očích ji šel vidět vztek, její oči se začali měnit ke zlému, její tělo se zvětšilo, její zuby slintali krvežízní, než se Suisei nadála měla už proříznutý bok a jen cítila jak ztrácí vědomí...když se před ní někdo objevil, ale viděla jen červeno-černou díru...v mysli jenom přemýšlele: "Kdo je to? Přežiju to? Že by Moyako nebo Suitsu? ne..."
"Hej! Suisei, jsi v pořádku,Suisei...už se probouzí..." ozval se milý hlas chlapce "Hej co tady děláte! Je zraněná, okamžitě vypadněte!" vletěla zdravotní sestra do dvěří... "Ne! Musím tady být s ní..."
"Ne! Návštěvy jsou již zakázány!
"Sestro pusťte ho a běžte, prosím..." Ozvala se probouzící Suisei... "A-ale slečno Hime jste ve vážném stavu! Ztratila jste skoro 1,5 litru krve!" říká pečlivě zdravotní sestra... "Prostě běž! A nech nás tu o samotě..."
"Hi, jak si přeješ" sotva sestra zavřela dveře, Suisei se podívala Moyakovi do očí... a pořád se dívala a pořád, Moyako se začínal červenat, pořád a pořád, když tu najednou...
"BAKANA! Ty debile, blbče,pako..." Začala řvát Suisei přes celý pokoj a přitom vyřvala celou svojí slovní zásobu a ještě k tomu začala Moyaka mlátit... "To jsi nemohl přijít dřív, hm? Vymlátím z tebe duši..." Suisei se to opravdu podařilo a vymlátila z něj duši, chudák Moyako dám ležel zkácený s pár zlomeninami a vyrvaných zubů... "Asik jsem to trochu přehnala, ale proč se nebránil, hm?" Dořekla si Suisei a začala pípat na tlačítko "Help!" Sestra přiběhla a jak uviděla polomrtvého hocha na zemi, začaka omdlet... Divící se Suisei s překříženýma rukama na léhatku si jenom říkala: "No super, jeden polomrtvej a druhá vyšinutá..."
V TU SAMOU DOBU...

"Můžu je na té zkoušce zabít?" ozval se první hlas z poza rohu autobusu... "Nebuď tak uspěchaná Furan..." připojil se druhý hlas... "Pan Moromochi a Kanischi budou s námi určité spokojeni, ne?"
"Určitě, na to vem jed Furan, ale vlastně, mi už jsme samý jed..." Dořekly oba hlasy a začaly se smát...

NA JINÉM MÍSTĚ...

"Co to sakra je? J-je to obrovský, n-nemáme nejmenší šan-" sotva to osoba dořekla, objevila se vedle ní velká noha nějakého tvora... "Nenech se zastrašit je to jenom šeštiocasý démon, to zvládnu i já levou zadní, Ha!" nechápu jak jsem si tě mohl vybrat za více-kapitána, ne? Moromochi?" dořekla jedna z osob, již z předešlého dílu, která byla oslovena Daicho neboli Veliteli... V tom zápětí ta samá osoba uviděla ve svém těle meč a zněj pomalu,pomalu a pomalu stékající krev... "Zabíj mně až tvůj měc bude mít větší sílu..." dořekla osoba a vytáhla ze sebe vražený meč...

OPĚT V TEN SAMÝ OKAMŽIK V KONOZE...

"Heeeeej Aiko,Izumi! Počkejte na mně!" Řval z dálky hlas... "Ale hejbni zadkem Miharu, nechceme tady čekat půl hodiny! Jako vždy..." Dořekla a dodala Aiko... "Jako vždy? Hmm přemýšlím, ale je to asi jenom po 131 co na ní čekáme, ne?" Řekla nechápajícně Izumi... "Ty bakana, proč to vůbec počítáč?" Zeptala se zuřivě Aiko... "Já ti ani nevím, nudím se..." dodala Sachiko a Aiko jen se vztekem vedle ní čekala... "UF, konečně jsem vás dohnala, kam tak spěcháte?" Zeptala se údychaná, sotva popadající dech Miharu... "Mno když zítra jdeme na zkoušky, tak jsme se rozhodli s Izumi, že zajdem za jejíma příbuznýma do ZOO, opicema" řekla směšně Aiko... "Jasně, přesně, počkat! C-co?! TY BAKANA!" Izumi to konečně došlo a byla naštvána co to šlo, Miharu se jen smála co nejvíc mohla. Po chvilce uklidnění řekla: "Jinak, víte že se našla ta karta ze KS? A co je nejhorší, zjistilo se že je to student z naší školy! A abych nezapomněla, co je ještě hůř... je..... z.......... 1.B..."
"Cooo? Z naší třídy?" řekli Aiko i Sachiko zároveň a začaly se třást strachy... "A-ale nenechte se tím vynervovat na zítřek, času je ještě dost... zítra se to zjistí..."

NA VŠECH MÍSTECH VE STEJNOU DOBU...

"Protože já!....... já! Vyhraju!"


Konec 5.Part
 


Komentáře

1 *Aiko Yamamura*  → Sbééé ktoréé ťa lowuje  ♥ *-* *Aiko Yamamura* → Sbééé ktoréé ťa lowuje ♥ *-* | 30. března 2010 v 12:34 | Reagovat

uuu zaujiiimaveee :D:D tešim na dalši dielik

2 CharlesduP CharlesduP | E-mail | Web | 23. října 2017 v 16:24 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

Thesis Writing Service https://essayerudite.com/thesis-writing-service/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama